Z pohádky do pohádky

V pátek 25. 6. 2021 jste mohli zahlédnout okolo školy mušketýry, Šmouly, loupežníky, princezny, pejska a kočičku, jednorožce, Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého a také fanoušky pohádek a pohádkových bytostí z řad prvostupňových dětí. Protože pohádkových příběhů není nikdy dost, konalo se zde zábavné dopoledne Z pohádky do pohádky, které pro své mladší spolužáky připravili žáci 9. třídy. Děti procházely trasu vyznačenou fáborky a na jednotlivých stanovištích plnily úkoly, které prověřily jejich fyzické i psychické znalosti- např. pomáhali pejskovi a kočičce určit, které potraviny patří do dortu, mušketýrům vytáhnout meč ze země, Šmoulům ochránit jejich kouzelnou louku...

Myslím, že tato akce, která bohužel byla jedinou, která se mohla v tomto školním roce zrealizovat, se vydařila, a patří za ni dík nejen deváťákům, ale i všem účastníkům.

Mgr. Marta Eibensteinerová