Jubilanti ve škole

Ještě před oficiálním zahájením nového školního roku se v sobotu 31. srpna do školy přišli podívat její bývalí žáci, kteří svou školní docházku končili v roce 1964.

Mohli tak jako první zhodnotit  připravenost  školy na nový školní rok. Prošli se chodbami, svými bývalými třídami, jídelnou, tělocvičnou i sálem a nahlédli také do pro ně dosud neznámých prostor novější přístavby školy, kde se nachází jazyková a počítačová učebna, kterážto byla navíc nově vybavena nábytkem a doplněna 20 notebooky. Na závěr prohlídky zamířili i do budovy dílen, kde obdivovali především keramickou pec a výrobky našich žáků. Neopomněli zajít ani do nově upravené školní zahrady. Může nás těšit, že z jejich úst zaznívala pochvalná slova o čistotě, výzdobě, vybavenosti i příjemné atmosféře školy. Děkujeme všem účastníkům tohoto milého setkání za návštěvu a budeme se na ně těšit i někdy v budoucnu.

 Jitka Škrabalová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Aktuality

Technické dílničky

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…
Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

16. Říjen 2019
Žáci se seznamují s životem svých předků