Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Tradiční setkání nových prváčků s paní starostkou v obřadní síni Obecního úřadu Babice odstartovalo slavnostní zahájení nového školního roku.

Poté se prváčci odebrali v doprovodu svých rodičů a také starších kamarádů z 9.třídy do školy. Prošli špalírem tleskajících spolužáků, kteří je tak přivítali v pro ně novém prostředí. Vešli do své třídy, kde už je čekalo několik dárků, praktických pomůcek i sešitů a seznámili se zároveň se svou třídní paní učitelkou. Všichni ostatní žáci se shromáždili v sále školy, kde k nim promluvil pan ředitel i paní starostka. Nakonec se žáci jednotlivých ročníků odebrali se svými třídními vyučujícími do tříd, kde obdrželi prvotní informace o nadcházejícím školním roce.

Jitka Škrabalová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Aktuality

Technické dílničky

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…
Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

16. Říjen 2019
Žáci se seznamují s životem svých předků