Slovácké divadlo

Pohádkový muzikál pro každého

V pondělí 9. 12. 2019 se všichni žáci I. stupně v slavnostním oblečení zúčastnili pohádkového muzikálu Anička a bylinkové kouzlo ve Slováckém divadle. Již samo prostředí divadla dávalo muzikálu kouzelný nádech. Jednoduchý námět pohádky o Aničce, jejíž bohatý tatínek chce postavit na louce plné bylin supermarket, dával muzikálu hluboký smyl o ochraně přírody a o  nesprávném rozhodnutí tatínka, který si myslí, že za peníze se dá koupit všechno. Naštěstí, jak už v pohádkách bývá pravidlem, vždy zvítězí rozum nad hloupostí a dobro nad zlem. Vynikající herecké obsazení, hudba, dekorace a rekvizity pro nás bylo nevšedním zážitkem a v dalších rozhovorech ve třídách nás určitě vedlo dál k zamyšlení, jaké jednání a chování lidí je správné.

Mgr. Iveta Miklová

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…