Slovácké divadlo

Pohádkový muzikál pro každého

V pondělí 9. 12. 2019 se všichni žáci I. stupně v slavnostním oblečení zúčastnili pohádkového muzikálu Anička a bylinkové kouzlo ve Slováckém divadle. Již samo prostředí divadla dávalo muzikálu kouzelný nádech. Jednoduchý námět pohádky o Aničce, jejíž bohatý tatínek chce postavit na louce plné bylin supermarket, dával muzikálu hluboký smyl o ochraně přírody a o  nesprávném rozhodnutí tatínka, který si myslí, že za peníze se dá koupit všechno. Naštěstí, jak už v pohádkách bývá pravidlem, vždy zvítězí rozum nad hloupostí a dobro nad zlem. Vynikající herecké obsazení, hudba, dekorace a rekvizity pro nás bylo nevšedním zážitkem a v dalších rozhovorech ve třídách nás určitě vedlo dál k zamyšlení, jaké jednání a chování lidí je správné.

Mgr. Iveta Miklová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Aktuality

Technické dílničky

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…
Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

16. Říjen 2019
Žáci se seznamují s životem svých předků