Slavnostní závěr školního roku 2018/2019

Na toto páteční ráno se žáci těšili již dlouho. Věděli totiž, že je to poslední ráno letošního školního roku, po němž budou následovat zasloužené dvouměsíční prázdniny.

Všichni se tedy disciplinovaně shromáždili v sále školy, kde celý školní rok zhodnotil pan ředitel, přišla je pozdravit i paní starostka a ti úspěšní obdrželi odměny za celoroční poctivou práci či úspěchy v různých soutěžích. Pak se se všemi dojemně rozloučili vycházející žáci devátého ročníku a již následoval rozchod do tříd a předávání vysvědčení. Přejeme všem příjemné prázdniny, načerpání nových sil, spoustu nových zážitků a v pondělí 2.září 2019 se těšíme na znovushledání.

Jitka Škrabalová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Aktuality

Technické dílničky

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…
Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

16. Říjen 2019
Žáci se seznamují s životem svých předků