Slavnostní závěr školního roku 2018/2019

Na toto páteční ráno se žáci těšili již dlouho. Věděli totiž, že je to poslední ráno letošního školního roku, po němž budou následovat zasloužené dvouměsíční prázdniny.

Všichni se tedy disciplinovaně shromáždili v sále školy, kde celý školní rok zhodnotil pan ředitel, přišla je pozdravit i paní starostka a ti úspěšní obdrželi odměny za celoroční poctivou práci či úspěchy v různých soutěžích. Pak se se všemi dojemně rozloučili vycházející žáci devátého ročníku a již následoval rozchod do tříd a předávání vysvědčení. Přejeme všem příjemné prázdniny, načerpání nových sil, spoustu nových zážitků a v pondělí 2.září 2019 se těšíme na znovushledání.

Jitka Škrabalová

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…