9.třída na Přehlídce středních škol v Uherském Hradišti

5.11.2019

V úterý 5.11. 2019  navštívili žáci 9. ročníku Přehlídku středních škol v Klubu kultury v Uherském Hradišti. Žáci měli možnost zhlédnout prezentace všech středních škol z našeho regionu a vybrané školy ze sousedních okresů. Studenti i učitelé  se jim ochotně věnovali, poradili a zodpověděli jejich otázky. Přehlídku zpestřil doprovodný program s módní přehlídkou, ukázkou výcviku psů  , ukázky sebeobrany, malířských prací a barmanská show.  V odpoledních hodinách měli  možnost společně se svými rodiči Přehlídku ještě jednou navštívit a využít tak nabídku informací o středních školách v jeden den a na jednom   místě.

Mgr. Jandásková Vlasta

16. Říjen 2019