Beseda s autorem komiksů

Žáci 5.-7.třídy se učí vymýšlet a kreslit komiksy

V úterý 22.10.2019 připravila místní knihovnice paní Iva Bičanová ve spolupráci se scenáristou a autorem komiksů panem Danielem Vydrou pro žáky 5.-7.třídy zajímavé besedy v malém sále Obecního úřadu  Babice. Žáci si nejprve vyslechli teoretické rady, jak postupovat při tvorbě komiksů, seznámili se s odbornými pojmy a dostali i návod na správnou posloupnost jednotlivých kroků při vymýšlení a následném grafickém zpracování. Zkusili si domyslet nabídnutý nedokončený komiks a nakonec ho pro své spolužáky i zdramatizovali a sehráli. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Aktuality

Technické dílničky

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…
Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

16. Říjen 2019
Žáci se seznamují s životem svých předků