Vedoucí stravování: Olga Petrášková, tel: 572 585 066

30 Kč

Cizí strávníci

62 Kč

UPOZORNĚNÍ: Žádám rodiče, aby neomlouvali žáky posíláním SMS na pevnou linku školní jídelny!!!

Přihlašování a odhlašování obědů přes internet www.strava.cz

• výběr jídelny: 6464
  • uživatel:  jmenoprijmeni
  • heslo: evidenční číslo

Jídelní lístek najdete rovněž na stránkách www.strava.cz

Upozornění

Od 1.9.2020 přechází školní jídelna na nový systém úhrady a objednávání stravného.  Strávník je povinen předem zaplatit za objednanou stravu převodem na číslo účtu školní jídelny. Objednávání a odhlašování stravy bude přes portál www.strava.cz .   Objednání obědů  umožní portál jen do výše předplaceného stravného.  Pokud nebude na kontě strávníka dostatečná částka peněz, systém obědy nepřihlásí. Při úhradě  stravného je nutné uvést variabilní  symbol strávníka.

Účet č. :  588 652 7399/ 0800

Olga Petrášková