9.třída v Informačním a poradenském středisku Pracovního úřadu v Uherském Hradišti

24.9.2019

Žáci 9.třídy  navštívili   24.9.2019 Informační a poradenské středisko Pracovního úřadu v Uherském Hradišti. Seznámili se zde s  možnostmi studia po ukončení základní školy, s jednotlivými typy středních škol a s možností uplatnění po jejich absolvování. Měli možnost prozkoumat jednotlivé profese a jejich pracovní náplň. Vyzkoušeli si test zájmů a předpokladů, jehož výsledkem byl seznam nejvhodnějších povolání. Dostali možnost se na cokoliv ptát nebo si domluvit individuální konzultaci i s rodiči.

Mgr. Jandásková Vlasta

16. Říjen 2019