Informace pro žáky druhého až osmého ročníku

Školní rok 2021/2022 začne 1.září 2021. Sraz žáků druhého až osmého ročníku je v 7:45 před budovou školy. Třídní učitelé si poté odvedou žáky do jednotlivých tříd k otestování. Pokud jste v posledních 180 dnech prodělali covid 19, byli jste očkováni či máte platný test (PCR či antigenní) a prokážete to patřičným dokumentem, testovat se nemusíte. Žák, který se odmítne testovat, bude muset mít roušku nasazenou nejen ve společných prostorách školy, ale i ve třídě, a to po celou dobu pobytu ve škole. V 8:15 přivítají všichni žáci letošní prváčky a v 8:30 začne slavnostní zahájení školního roku v sále školy. Následně  budou žáci ve svých třídách seznámeni třídními vyučujícími s nejdůležitějšími organizačními informacemi. Předpokládané ukončení prvního školního dne  kolem 9:30 hodin. Všichni žáci si s sebou přinesou roušky a přezůvky.