6. B

StTVd/InfchZMČTvch
ČtMcvHvAjFČcvD
ČAjZOzv

Adaptační pobyt žáků šestých tříd

V pondělí 16. září se žáci šestých tříd sešli se svými třídními učiteli na vlakovém nádraží v Huštěnovicích, aby spolu vyrazili na cestu do Semetína, Hájenky na konci cesty. Zde měli strávit tři dny ve společnosti svých nových spolužáků, kteří přišli ze škol v Kudlovicích a Huštěnovicích. Aby se lépe poznali, studenti vysokých škol pro ně měli připravenou velkou zásobu kooperativních her a aktivit, a také večerní táborák s opékáním špekáčků a zpěvem při kytaře. Ve středu všichni odjížděli unavení ale spokojení. ​​​​​​​​​​​​​​

Soubor ke stažení: není dostupný

Žádné aktuality k zobrazení

Šesťáci se seznamují s životem svých předků

V rámci výuky občanské výchovy a dějepisu navštívili žáci 6.A a 6.B expozice místního muzea, aby se seznámili se životem svých předků na začátku 20.století, aby obdivovali krásu a rozmanitost místních krojů a aby si prohlédli různé artefakty spojené s mysliveckou i pytláckou  minulostí naší vesnice. Prohlídku celého areálu Mýtinky završili na selském dvoře, ve stodole a nakonec i v „humně“, kde neunikly jejich pozornosti voliéry s odchovy bažantů a křepelek. Ve všech prostorách Muzea Babice byl žákům erudovaným průvodcem pan Miloslav Maňásek, kterému patří naše veliké poděkování.

Cant set template of classnews
Technické dílničky
před 1 měsícem, 10.12.2019

Technické dílničky