­Informace pro rodiče druháčků:

• úterý 1. 9. - slavnostní zahájení nového školního roku, poté děti odchází domů
  • středa 2. 9. - konec výuky po 4. vyučovací hodině, tj. 11:35 h
  • od čtvrtku 3. 9.  bude vyučování dle rozvrhu hodin, který děti dostanou ve středu 2. 9.
  • V I. pololetí budeme jezdit do plavání, s sebou si děti vezmou: plavky, ručník, děvčata koupací čepici. Sprchový gel zakoupíme společný. Odjezd bude vždy po druhé vyučovací hodině, návrat po 12-té hodině. První hodina plavání bude v pátek  4. 9.
  • na dopravu do plavání vybíráme první zálohu 300,- Kč a 10,- Kč na sprchový gel​​​​​​​
  • protože v tomto pololetí nebudeme mít TV v tělocvičně a někdy bych chtěla s dětmi jít si do tělocvičny zahrát hry, dejte jim, prosím, potřeby do TV stejné jako v I. třídě
  • do konce 2. týdne si děti přinesou kufřík (krabici) do VV a PČ (nůžky, tuhé lepidlo, voskovky, temperové barvy, paletu na barvy, plochý štětec, kulatý štětec, ubrus, kelímek na vodu, zástěrku nebo starší triko)
  • prosím o obalení učebnic, pracovních sešitů i sešitů (do konce září), vyplnění  údajů  v žákovské knížce a v dotazníku (do pátku 4. 9.)
  • pro práci ve výuce budeme potřebovat  pero (2 ks), tužku č. 2 a 3, ostrouhané pastelky, strouhátko, gumu a pravítko; sešity jsem koupila hromadně na celý školní rok
  • do 10. 9. prosím o uhrazení 15,- Kč za žákovskou knížku (notýsek) a 60,- Kč za sešity