Informace pro rodiče čtvrťáků:

• úterý 1. 9. - slavnostní zahájení nového školního roku, poté děti odchází domů
  • středa 2. 9. - žáci si vezmou úkolníček a psací potřeby, aktovku na učebnice, zakoupené sešity, vyplněnou Žákovskou knížku, vyplněný dotazník, budou jen 4 vyučovací hodiny,  konec výuky po 4. vyučovací hodině, tj. v 11:35 hodin
  • od čtvrtku 3. 9.  bude vyučování dle rozvrhu hodin, který děti dostanou ve středu 2. 9.
  • na spolupráci se těší vaše nová zastupující paní učitelka Mgr. Hana Janíková

Dobrý večer, posílám úkoly pro nemocné žáky, pokud jim bude líp a budou moci pracovat a učit se:

M: učebnice str. 8 - do sešitu cv. 36, 37, 40, 41,  na str. 9 zopakovat učivo ze 3. roč., 5. a 6. cv. do sešitu.

stranu 10 ústně, stále procvičovat násobilku. PS - do pátku po str. 7.

Čj: učebnice po str. 15 - zopakovat ústně, PS po str. 10.

Pří. - naučit str. 8 a 9.

Vla. - naučit str. 10 a 11.

Všechno učivo jsem zadala do pátku 25. 9. Kdo přijde dřív, nemusí samozřejmě mít všechno hotové.

​​​​​​​Kdykoliv mi můžete zavolat na tel. 733 509 205. S pozdravem Janíková