Sdělení

Vážení rodiče, v rámci prevence se zaměřujeme zejména na oblast komunikace a vztahů mezi žáky ve třídách a na zdravý životní styl.

I když se nám daří eliminovat příznaky šikany na naší škole, chceme být připraveni zachytit případné ubližování silnějších slabším hned v počátku a účinně takové bezpráví zastavit. Naše škola má vytvořený program proti šikanování, který je součástí preventivního programu školy. Jeho důležitou součástí je spolupráce nás pedagogů s Vámi - rodiči. Prosíme Vás proto o pomoc. Kdybyste měli podezření, nebo dokonce i jistotu, že je Vašemu dítěti ubližováno, bezprostředně se na nás obraťte (na třídního učitele, školního metodika prevence či ředitele školy). Vaši informaci budeme brát vážně a situaci budeme řešit.

Děkujeme za Vaši podporu

Kontaktní adresa: Marta Eibensteinerová  marta.eibensteinerova@seznam.cz

Individuální konzultace dle telefonické domluvy.

Schránka důvěry

Někdy je těžké svěřit se s problémem osobně. Pokud tomu tak je, mohou žáci (i rodiče) využívat schránku důvěry, která je umístěna v 1. patře školy. Děti  z 1. stupně mohou své vzkazy zanechat ve schránce pojmenované Ouško, kterou naleznete v přízemí školy. Školní metodik prevence tuto schránku pravidelně kontroluje.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Aktuality

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

16. Říjen 2019
Žáci se seznamují s životem svých předků