ZEMĚ OČIMA DĚTÍ A FANTAZIE

Výtvarná soutěž

V září jsme s dětmi vytvářeli koláže do mezinárodní výtvarné soutěže ZEMĚ OČIMA DĚTÍ A FANTAZIE. Na vernisáži výstavy 7. 10. v Uherském Brodě jsme převzali ocenění za 2. místo v kategorii kolektivních prací. Blahopřejeme dětem k jejich úspěchu.

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…

16. Říjen 2019