Obrázek, který udělá radost hned dvakrát

Projekt Fondu ohrožených dětí na podporu zařízení Klokánek

Ve školní družině jsme se zúčastnili projektu Fondu ohrožených dětí na podporu zařízení Klokánek. Tématem výtvarné soutěže „Obrázek, který udělá radost hned dvakrát” byl „Kouzelný úsměv”. Naše žákyně získala ocenění za obrázek „Princezna v zahradě”. Všechny výtvarné práce, které jsme do soutěže zaslali, budou využity při vzniku Kalendáře 2021. Výtěžek z jeho prodeje bude použit pro podporu zařízení Klokánek. Máme radost, že se děti s nadšením zúčastnily akce, která přinese prospěch jiným v tíživé životní situaci.

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…

16. Říjen 2019