Obrázek, který udělá radost hned dvakrát

Projekt Fondu ohrožených dětí na podporu zařízení Klokánek

Ve školní družině jsme se zúčastnili projektu Fondu ohrožených dětí na podporu zařízení Klokánek. Tématem výtvarné soutěže „Obrázek, který udělá radost hned dvakrát” byl „Kouzelný úsměv”. Naše žákyně získala ocenění za obrázek „Princezna v zahradě”. Všechny výtvarné práce, které jsme do soutěže zaslali, budou využity při vzniku Kalendáře 2021. Výtěžek z jeho prodeje bude použit pro podporu zařízení Klokánek. Máme radost, že se děti s nadšením zúčastnily akce, která přinese prospěch jiným v tíživé životní situaci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Aktuality

Technické dílničky

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…
Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

16. Říjen 2019
Žáci se seznamují s životem svých předků