Hledáme talenty

Soutěž ve školní družině

Ve středu 23. 10. proběhla dlouho očekávaná soutěž HLEDÁME TALENTY. Zúčastnily se jí děti z 1. a 2. oddělení školní družiny. Měli jsme možnost sledovat tanec, gymnastiku, zpěv, hru na housle, kouzelníky. Porota ze zajímavých vystoupení ocenila pět nejlepších.

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…

16. Říjen 2019