Ovoce do škol

Když byl v únoru 2010 vyhlášen evropský projekt "Ovoce do škol", bez velkého rozmýšlení jsme se do něj rádi přihlásili. Kdo z nás by nedopřál dětem kvalitní ovoce a ovocné či zeleninové šťávy bez chemických konzervantů? A to vše zdarma?

Naše škola využila nabídky firmy Laktea, která projekt "Ovoce do škol" realizovala. Od září 2014 jsme navázali spolupráci s novou firmou OVOCENTRUM V+V s.r.o. Název projektu se malinko pozměnil, a to na "Ovoce a zelenina do škol". Všichni žáci I. i II.stupně dostávají zdarma 2x za 14 dnů např. jablka, banány, pomeranče, mandarinky, stoprocentní ovocné či zeleninové džusy... Kvalitní ovoce a zelenina zajisté podpoří zdravý vývoj našich dětí.

16. Říjen 2019