Ovoce do škol

Když byl v únoru 2010 vyhlášen evropský projekt "Ovoce do škol", bez velkého rozmýšlení jsme se do něj rádi přihlásili. Kdo z nás by nedopřál dětem kvalitní ovoce a ovocné či zeleninové šťávy bez chemických konzervantů? A to vše zdarma?

Naše škola využila nabídky firmy Laktea, která projekt "Ovoce do škol" realizovala. Od září 2014 jsme navázali spolupráci s novou firmou OVOCENTRUM V+V s.r.o. Název projektu se malinko pozměnil, a to na "Ovoce a zelenina do škol". Všichni žáci I. i II.stupně dostávají zdarma 2x za 14 dnů např. jablka, banány, pomeranče, mandarinky, stoprocentní ovocné či zeleninové džusy... Kvalitní ovoce a zelenina zajisté podpoří zdravý vývoj našich dětí.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Aktuality

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

16. Říjen 2019
Žáci se seznamují s životem svých předků