Den na školní zahradě

Na podzim jsme využili krásného slunečného počasí a učili se na nově vysázené školní zahradě. Nejdříve jsme ve skupinkách získávali znalosti o nových rostlinách, přírodních společenstvích a pak se o nové znalosti podělili se spolužáky pomocí skupinové prezentace. Nejvíce nás bavila výtvarná výchova, ve které jsme vytvářeli přírodní obrázky z listí, kůry, kamenů a jiných nalezených přírodnin. Krásné slunečné počasí přispělo k příjemně strávenému dnu ve škole.

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…

16. Říjen 2019