Den na školní zahradě

Na podzim jsme využili krásného slunečného počasí a učili se na nově vysázené školní zahradě. Nejdříve jsme ve skupinkách získávali znalosti o nových rostlinách, přírodních společenstvích a pak se o nové znalosti podělili se spolužáky pomocí skupinové prezentace. Nejvíce nás bavila výtvarná výchova, ve které jsme vytvářeli přírodní obrázky z listí, kůry, kamenů a jiných nalezených přírodnin. Krásné slunečné počasí přispělo k příjemně strávenému dnu ve škole.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Aktuality

Technické dílničky

Technické dílničky

10. Prosinec 2019
Dne 28.11.2019 se žáci 7. třídy zúčastnili akce Technické dílničky na STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ HOTELOVÉ A ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLE v Uherském Hradišti, kde si vyzkoušeli práci kameramana a…
Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

Exkurze žáků šestých tříd v Muzeu Babic

16. Říjen 2019
Žáci se seznamují s životem svých předků