Zadání opakování na podzimní prázdniny

Dobrý den,

posílám Vašim dětem návrh na opakování o prázdninách. Úkoly nemusí děti vypracovávat, ale bylo by fajn, kdyby si zopakovaly alespoň něco. Byla bych ráda, kdyby si přečetly pracovní listy s texty. Děti nechť si přečtou nějakou knížku adekvátní jejich věku a udělaly zápis do Čtenářského deníku, který obdržely ve škole.

Dále jsem poslala na mailovou adresu Vašich dětí několik cvičení. Některé děti se ještě nepřihlásily.         Od minulého týdne tam mají testík z českého jazyka. Některé děti už tento úkol splnily a za to Vám děkuji. Průběžně budu posílat procvičování. Myslím, že takovou formou je to baví víc.

Kdybyste cokoli potřebovali, kontaktujte mě. Budu ráda nápomocná.

S přáním zdraví a hezkých podzimních dnů                                                                                                            Vaše Pavlína Drábková