Sraz bývalých žáků školy

Setkání jubilantů

Ve sluncem zalitém sobotním odpoledni se k prohlídce školy sešli bývalí žáci. Tentokrát to byli ti, od jejichž posledního dne stráveného v naší škole uplynulo 45 let. Bylo sice zvláštní a nezvyklé, že museli důvěrně známá místa svých dětských let procházet v respirátorech, ale jinak jim nic nebránilo zavzpomínat na léta "her a malin nezralých". Jejich povídání o letech, kdy navštěvovali babickou školu, bylo velice milé. Vzpomínali na vše dobré, co zde prožili, na přetřes přišly i veselé historky o kantorech. Pochválili současné vybavení školy i jednotlivých tříd, líbila se jim čistota ve všech školních prostorách a obzvlášť pěkně mluvili o příjemné atmosféře, která na ně po letech dýchla.

Děkujeme jim za milou návštěvu a těšíme se, že nás někdy v budoucnu opět navštíví. Tentokrát snad už i bez nutnosti dodržování současných proticovidových opatření.