Online výuka

2. 4. 2020

Vážení rodiče,

rozhodla jsem se pro online setkávání s dětmi prostřednictvím aplikace ZOOM. Moc Vás prosím o nainstalování tohoto programu do notebooku (nebo počítače). U notebooku je výhoda, že má reproduktory i webkameru. U počítače může být problém, který se dá ale vyřešit sluchátky a externí webkamerou.

Zmiňovaná aplikace ZOOM slouží k tomu, že se společně se žáky uvidíme, můžeme spolu po jednom mluvit a já jim můžu sdílet svou obrazovku s výukovým materiálem.

Myslím, že toto setkávání bude prospěšné pro obě strany. Je mi jasné, že daný čas nemusí vyhovovat všem, nechci zasahovat do vašeho aktuálního fungování, ale byla bych ráda, aby se děti alespoň dvakrát v týdnu připojily.

Aplikaci je nutné stáhnout z odkazu, který Vám posílám níže a spustit, nainstalovat do počítače. Tento odkaz bude ale také sloužit k tomu, aby se děti připojily na setkání v naše určené časy.

Budeme se pravidelně setkávat v těchto dnech a časech:

Pondělí, úterý, středa, čtvrtek   11.00 – 11.45h

Naše první setkání pondělí 6. 4. 2020 v 11.00h

Těším se na naše on-line hodiny, doufám, že nás technika nebo přetížený internet nezklame.

S pozdravem a přáním hezkých dnů         P. Drábková

Topic: Prváčci se učí na dálku

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 898 035 147