Distanční výuka 2020/2021


Vážení rodiče, opět budeme na stránkách školy zadávat úkoly během distanční výuky. Zároveň bude od pondělí 19. října probíhat online výuka.


V týdnu od 14.10 . do 16.10.  mají žáci práci zadanou ještě ve škole, je to opakování, zvládnou to samostatně. ( Vložené papíry v pracovních sešitech). 

V týdnu od 19.10 do 23.10.  budu zadávat úkoly  v online hodinách, následně budou také zveřejněny na stránkách školy. 

V týdnu od 26.10. do 30.10. budou celý týden prázdniny, výuka probíhat nebude. 

Pevně věřím, že po prázdninách se vrátíme do školy , přeji všem hlavně hodně  zdraví a pevné nervy, společně to zvládneme.  

S pozdravem třídní učitelka Mgr. Marta Gablasová

Anglický jazyk5 – plán na  týden od 19.10 do 23. 10. 2020


V pondělí v online hodině projdeme cvičení z učebnice (16/2,3)

Dálší práce v učebnici:

  • str 17/cv 5a,b – sloveso to be
  • Str 17/cv 5b – písemně
  • str 17/cv 6a,b – písemně začneme, doděláte za DÚ
  • Str 17/cv 7a, 7b – projdeme v hodině
  • str 17/ cv 8 – písemně

V pracovním sešitě:

  • str 66/2.2 a 2.3 – přečíst a zvýraznit/vybarvit (sloveso to be, plné a stažené tvary)
  • str 66/2.4 – přečíst a vybarvit/zvýraznit (to be zápor, plné ia ztažené tvary)

Procvičování v pracovním sešitě:

  • str 12-13/cv 1-5


PRO RODIČE:

Učivo budeme s dětmi probírat v online hodinách, část cvičení napíšeme a dokončení bude za domácí úkol. Hodiny budou poněkud zhuštěné a bude tedy třeba, aby děti dokončili úkoly samy. To, co projdeme a co bude třeba dodělat, vyvěsím do Google Učebny po online hodině.

Veškerá písemná cvičení zadaná v pondělí mi prosím pošlete ofocená nebo naskenovaná do středy večera, abych je mohla projít a zkontrolovat a v pátek případně probrat a dovysvětlit.

Práce prosím posílejte přes Google Classroom. Bude tam vytvořený dokument, do kterého to bude možné vložit. Další možností bude text na počítači přepsat do dokumentu, který bude také na G-Učebně. V případě, že máte chytrý telefon, je možné si nainstalovat aplikaci Google učebna a ofocené práce pak vkládat přímo z mobilu po jejich ofocení. Pokud by vám toto z nějakého důvodu nefungovalo, je možné práci poslat na e-mail s případným dotazem či připomínkou, v předmětu zprávy uveďte prosím AJ5+jméno dítěte.


V případě, že byste si s prací nevěděli rady, nebo potřebovali nějakou informaci, pošlete mi e-mail s předmětem AJ5!?+jméno dítěte. Zkusíme se domluvit na vhodném čase online konzultace přes Google Classroom (učebna).


Předem vám všem děkuji za spolupráci a doufám, že tato nepříznivá situace brzy pomine a děti se budou moct vrátit do školních lavic.


Přeji vám hlavně pevné zdraví a pohodu při zvládání této výzvy!


Mgr. Anna Pavlicová