4. týden 30. 3. - 3. 4. 2020

30. 3. - 3. 4.

Dobrý den, zdravím všechny a posílám touto cestou další várku úkolů pro Vaše (mé) dětičky.

SLABIKÁŘ  - str. 89 postupovat jako vždy podle zadání, u posledního cvičení si děti podle otázek podtrhnou vhodná slova, která posléze samostatně doplní do vět. (cvičení orientace v textu, práce s textem)                                                                                                                                                                                             - str. 90, 91 u nového písmene Řř pracujte stejně jako u předešlého písmene (vymodelujte, vyskládejte, atd.)

PÍSANKA     - str.  31, 32, 33, 34

MATEMATIKA  - str. 40, v posledním úkolu nechť si děti postaví z kostek nebo lega (tvar krychle) stejné stavby a podle toho počítají počet krychlí.                                                                                                                                        - Pracovní listy, které jste obdrželi                                                                                                                          - https://onlinecviceni.cz

Vážení rodiče, mnohokrát Vám děkuji za vše, co pro Vaše děti děláte. Dále děkuji rodičům, kteří mně poslali fotky dětí při domácí výuce. Takováto zpětná vazba je pro mě důležitá a hlavně nesmírně milá.

Mějte se hezky, myslím na své žáčky a přeji zdraví ve Vašich domovech.                                                         Vaše P. Drábková