3. týden 23. - 27. 3. 2020

Domácí úkoly na týden 23. 3. - 27. 3. 2020

Zdravím všechny rodiče i děti a posílám další práci.

SLABIKÁŘ:  str. 86, 87, 88                                                                                                                                                                    Písmeno Ž ž  nechť si děti vymodelují ( plastelína, šňůrka, nit, čočka, fazole...) Ve všech cvičeních postupujte, prosím, podle zadání. Některé děti již čtou plynule, ty, které čtou po slabikách nesmí číst první potichu a posléze nahlas. Je to dvojí čtení, které je nesprávné.

PÍSANKA:    str.  27, 28, 29, 30                                                                                                                                                             U písmene "velkého T"  pište první nožičku a pak hlavičku.

MATEMATIKA:  str. 37, 38, 39                                                                                                                                                              Učivo o geometrických tělesech si ukazujte na předmětech kolem nás... KOULE - míč, pomeranč...  KVÁDR - krabice od mléka, skříň... KRYCHLE - kostky cukru, dřevěné kostky, krabice... VÁLEC - svíčka, rulička od alobalu...

Tento týden obdržíte obálku s novým pracovním sešitem do matematiky, písankou a pracovními listy. Jeden pracovní list ať si děti vypracují. Je jenom na nich, který si vyberou.                                                                                                                                Děti si také mohou procvičovat učivo online cvičení z matematiky a jazyka českého na Škola s nadhledem.cz.

Myslím na vás všechny a přeji ZDRAVÍ!!!!! Mnoho pozdravů dětem :) :) :)                          Vaše P. Drábková