1. týden 19. - 23. 10. 2020

Milí rodiče,

posílám Vám domácí úkoly na tento (snad jediný) týden.                                                                                       Vaše P. D.

PO + ST online výuka MATEMATIKY(práce v pracovním sešitě)                                                                         V průběhu tohoto týdne budou děti vypracovávat pracovní list č. 3 - sloupečky na první straně. Rozložte toto počítání na každý den. Vypracovávejte, prosím, průběžně, je to důležité!!!                                                  Pracovní list č. 5 str. 12 - 2 sloupečky(nad nimi je nadepsáno ZAPIŠ, KOLIK MÁ ČÍSLO DESÍTEK A JEDNOTEK).

ÚT + ČT on line výuka ČESKÉHO JAZYKA(práce v pracovním sešitě)                                                               Opět v průběhu tohoto týdne budou děti vypracovávat pracovní list č. 1 - obě dvě strany. Pracujte stejně jako jsem Vás žádala v matematice.

ČTENÍ - pracovní list č. 7 - čtení textu, tento text si přečteme v části čtvrteční hodiny, kde budou děti také odpovídat na otázky k textu.

PSANÍ - písanka str. 15, 16, 17

PRVOUKA - učebnice PRV str. 11 - prosím o přečtení dětem, posléze vypracování str. 12 v pracovním sešitě.

Děkuji Vám za práci s Vašimi dětmi.                                                                                                                       P. D.